Sık Sorulanlar

Dövme Silme Ürünlerinden memnun kalınmaması halinde 30 Gün içinde koşulsuz iade edilebilir.

Ürün Faturası ve Kargo Fişi Garanti Belgesi yerine geçtiğinden 30 Gün Boyunca Saklayınız.

30 Gün Para İade Garantisi Nasıl Oluyor ?

Dermatologların ve Cilt Uzmanlarının kullandığı bir Aist çeşididir. kullanma kılavuzuna uygun olarak kullanıldığında sonuç kesindir. Firma ürününe güvendiğinden tüm siparişlerde memnuniyetsizlik durumunda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır. İade ve Değişim için 30 günü geçilmemelidir.

Kimler Kullanamaz ?

Hamile Bayanlar – Emziren Anneler – Cildinde Açık yara olanlar ve gelişim çağını tamamlamamış kişiler kullanamazlar

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek ?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 17.00′a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu ‘Sipariş Takibi’ kısmından takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak ?

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

TCA Peeling Ürünleri’nin garanti durumu ?

Sitemizde bulunan tüm ürünler yetkili bayisi olduğumuz Markaların ürünleridir. Ürün Faturası Garanti belgesi yerine geçmektedir. Tüketici Kanunu Hükümleri Geçerlidir.

Peeling Ürünleri Ödeme seçenekleri nelerdir ve nasıl ödeme yapılır ?

Sitemizde Kredi Kartı ile Ödeme seçeneği vardır. Ayrıca Gittigidiyor.com ve N11.com Sitelerindeki mağazalarımızda Kredi Kartına Taksit ile Sipariş verilmesi mümkündür. Tüm Siparişlerde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

TCA Setleri içinde hangi ürünler bulunuyor?

Tüm Tca Peeling Ürün Setlerimiz içinde Tca Peeling yanında 100 ml Onarıcı Krem ve 100 ml Sonlandırıcı Solüsyon bulunmaktadır.

Uzun yıllar önce oluşan cilt izlerim var, silinir mi ?

Peeling setleri başka yöntemler ile giderilemeyen cilt sorunlarının giderilmesinde etkilidir.

Peeling Ürününü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Ürünü teslim almadan önce kargo kutusunun veya paketinin hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol edin. Kutuda herhangi bir hasar varsa kargoyu teslim almadan ve herhangi bir belgeyi imzalamadan tutanak tutulması için kargoyu görevliye iade edin.

Tutanak tutturmadan hasarlı kargoyu teslim aldığınızda, üründe tespit edebileceğiniz kusurların hangi aşamada meydana geldiği tespit edilemeyecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?

Kargo ücreti firmamıza aittir.

Siparişim Teslimat sadece belirtilen adrese mi olmalı ?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir. Kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Uyarılar & Önlemler: Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz.

İlgili yasalar gereği Peeling işlemi öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Tca Peeling ürünü ve kullanım şekli farklıdır

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız TCA Peeling ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz